Sponzorem 15. ročníku AOS Škoda klubu Havlíčkův Brod je Hotel Slunce Havlíčkův Brod

Hotel Slunce Havlíčkův Brod nabízí krásné ubytování v samém centru Vysočiny. Dobrá dopravní dostupnost, dvě hotelové restaurace, taneční parket, hotelová terasa, kongresové prostory a vysoký standard ubytování jsou přednostmi, díky nimž je Hotel Slunce vyhledávaný mezi hosty z celé republiky i ze zahraničí.

Hotel Slunce Havlíčkův Brod nabízí ubytování ve 47 pokojích a dvou luxusních apartmánech. Možnost přenocování nalezne ve třech patrech s výtahem více jak stovka hostů, přičemž součástí pokojů jsou koupelny, WC, umyvadla, vestavěné skříně, zrcadla, pohodlné postele, konferenční stolky, psací stůl, televize se satelitem, volně přístupné wi-fi připojení, telefon, lednička, rychlovarná konvice atd.

Součástí hotelu jsou také nekuřácká hotelová restaurace a Švejk restaurant, který nabízí výborné plzeňské pivo, dobovou atmosféru, ochotný personál, delikatesy české kuchyně nebo pravidelné gastronomické akce.

Hotel Slunce je vhodný také na tzv. kongresovou turistiku, neboť disponuje nejenom velkou ubytovací kapacitou, ale i třemi salonky a velkým konferenčním sálem. V předsálí je hostům navíc k dispozici šatna a vstupní hala.

Více informací naleznete na: www.hotelslunce.com

Přijeďte vyzkoušet jedinečný hotel v srdci Vysočiny!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *