Otázky a odpovědi

Mohou se Automobilové orientační soutěže Škoda klubu zúčastnit i jiné značky automobilů?

Ano, mohou. Parta nadšenců, kteří dnes tyto závody pořádají, vzdává tímto závodem hold legendární značce českého automobilu a klubu, v němž se stále scházejí. Rozmanitosti se meze nekladou, proto můžete startovat s jakoukoliv značkou automobilu.

Jaké je startovné?

Startovné pro tento rok činí 150 Kč za dospělou osobu. Děti neplatí nic. Novinkou této sezóny je možnost, uhradit startovné předem. V takovém případě platíte pouze 100 Kč za dospělou osobu. Bližší informace o možnosti platby předem se dozvíte na těchto internetových stránkách, popřípadě na naší facebookové stránce.

Jak dlouhá je trasa závodů?

Trasa závodu se pohybuje v rozmezí cca 60 – 80 km, přičemž vás provede po Havlíčkobrodsku a okolí. O tom, kam jsme se již dostali, se jistě dozvíte v některém z článků na těchto internetových stránkách.

Co vše si mám vzít s sebou?

Kromě dobré nálady, kterou, jak sami poznáte, jistě v průběhu závodu upotřebíte, vám doporučujeme pouze cestovní mapu, notes a psací potřeby. V případě zájmu si prostudujte tyto webové stránky, kde se jistě dozvíte více o tom, co si jednotlivé posádky vozí na závody 🙂

Jak dlouho závody trvají?

To závisí na tom, za jak dlouho je zvládnete dojet. Vesměs však můžeme říci, že vyhlášení vítězů v cíli závodu probíhá cca v 16.00 hodin. 

Mohou se rally zúčastnit i rodiny s dětmi?

Ano, samozřejmě. Říká se, že „víc hlav, víc ví.“ Každá další bystrá či chytrá hlavička vám může dopomoci k tomu, vyhrát závodní klání. Jedním ze základních pilířů soutěže navíc bylo, vytvořit závod pro rodiny, známé a kamarády. Udělat z této "šipkované" rodinný výlet, se tak doslova nabízí. 

Jak dlouho se závody pořádají?

Automobilová orientační soutěž Škoda klubu Havlíčkův Brod se jede od roku 2002. V roce 2016 se uskuteční již její 14. ročník. 

Na jaký den je naplánován start v roce 2016?

V roce 2016 se Automobilová orientační soutěž Škoda klubu Havlíčkův Brod uskuteční 4. června. Pravděpodobný start v 8.00 hodin. O startovním místě a hodině startu budete informováni na těchto internetových stránkách nebo v naší facebookové komunitě.

Jaké jsou možnosti platby startovného?

Máte čtyři varianty, jak startovné zaplatit: 1) přes bankovní účet. 2) na startu závodu. 3) na zasedání Škoda klubu Havlíčkův Brod. 4) prostřednictvím člena nebo pořadatele Škoda klubu Havlíčkův Brod.

Na jaký bankovní účet mohu zaplatit platbu předem?

Platbu, odpovídající počtu dospělých osob (100 Kč za dospělou osobu), adresujte na bankovní účet č. 2200927416/2010 Ve zprávě pro příjemce uveďte své jméno a příjmení, účel platby, počet dospělých osob i počet dětí. Zpráva by tedy mohla vypadat takto: „Jan Novák, startovné AOS, 2 dospělí, 1 dítě.“ Na start závodu si pro kontrolu poté přinesete výpis z vašeho bankovního účtu či jiný kontrolní dokument (sms potvrzení o platbě atd.)

Kam, kromě bankovního účtu, mohu směřovat platbu předem?

Další variantou, jak zaplatit startovné předem, se stává možnost, uhradit poplatek přímo na schůzích přátel Škoda klubu Havlíčkův Brod, které se konají vždy první středu v měsíci (v den pravidelné zkoušky sirén) v malém salónku restaurace Rozvoj v Havlíčkově Brodě a zaplatit jej tam. Poslední variantou je možnost, zaplatit poplatek přes některého z členů či pořadatelů Automobilové orientační soutěže Škoda klubu Havlíčkův Brod.

Nemohu-li se závodu zúčastnit a zaplatím-li částku předem, dostanu svou platbu zpět?

Ano. Zaplatíte-li předem, dostáváte v případě neúčasti na startu možnost, navrácení již zaplacené částky. A to tak, že nejpozději měsíc před závodem, tedy do 4. 5. 2016, nás prostřednictvím e-mailu rallyskodaklub@seznam.cz informujete, že na start závodu nedorazíte. Po tomto datu se zaplacená částka nevrací.

Jaká je propustnost tratě?

Z časových a organizačních důvodů je propustnost tratě stanovena na 40 posádkách. Doporučujeme proto, zaplatit startovné předem a rezervovat si tak místo na startu této neobyčejné soutěže.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *