Otázky a odpovědi

Mohou se Automobilové orientační soutěže Škoda klubu zúčastnit i jiné značky automobilů?

Ano, mohou. Parta nadšenců, kteří dnes tyto závody pořádají, vzdává tímto závodem hold legendární značce českého automobilu a klubu, v němž se stále scházejí. Rozmanitosti se meze nekladou, proto můžete startovat s jakoukoliv značkou automobilu.

Jaké je startovné?

Startovné pro tento rok činí 150 Kč za dospělou osobu. Děti do 15 let zdarma. Registrace je nutná minimálně 30 minut před startem.

Jak dlouhá je trasa závodů?

Trasa závodu se pohybuje v rozmezí cca 60 – 80 km, přičemž vás provede po Havlíčkobrodsku a okolí. O tom, kam jsme se již dostali, se jistě dozvíte v některém z článků na těchto internetových stránkách.

Co vše si mám vzít s sebou?

Kromě dobré nálady, kterou, jak sami poznáte, jistě v průběhu závodu upotřebíte, vám doporučujeme pouze cestovní mapu, notes a psací potřeby. V případě zájmu si prostudujte tyto webové stránky, kde se jistě dozvíte více o tom, co si jednotlivé posádky vozí na závody 🙂

Jak dlouho závody trvají?

To závisí na tom, za jak dlouho je zvládnete dojet. Vesměs však můžeme říci, že vyhlášení vítězů v cíli závodu probíhá cca v 15.00 hodin.

Mohou se rally zúčastnit i rodiny s dětmi?

Ano, samozřejmě. Říká se, že „víc hlav, víc ví.“ Každá další bystrá či chytrá hlavička vám může dopomoci k tomu, vyhrát závodní klání. Jedním ze základních pilířů soutěže navíc bylo, vytvořit závod pro rodiny, známé a kamarády. Udělat z této "šipkované" rodinný výlet, se tak doslova nabízí.

Jak dlouho se závody pořádají?

Automobilová orientační soutěž Škoda klubu Havlíčkův Brod se jede od roku 2002. V roce 2018 se uskuteční již její 16. ročník.

Na jaký den je naplánován start v roce 2018?

V roce 2018 se Automobilová orientační soutěž Škoda klubu Havlíčkův Brod uskuteční 2. června.  Startuje se v 8.00 hodin z letiště Havlíčkův Brod.

Jaké jsou možnosti platby startovného?

Startovné platíte až v místě konání soutěže (150 Kč za dospělou osobu, děti do 15 let zdarma).

Jaká je propustnost tratě?

Z časových a organizačních důvodů je propustnost tratě stanovena na 40 posádkách. Doporučujeme proto, registrovat se včas v místě soutěže (minimálně 30 minut před startem.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *