Jubilejní 15. ročník Automobilové orientační soutěže Škoda klubu vyhrál Vratislav Voral

V sobotu 17. června odstartoval jubilejní 15. ročník Automobilové orientační soutěže Škoda klubu Havlíčkův Brod z. s., O putovní pohár starosty města. Napínavý souboj o první příčku nakonec lépe zvládl Vratislav Voral, který se tak stal celkovým vítězem.

Jen těsně druhá byla startovní posádka číslo 10 (Martin Vokáč), na třetím místě skončila startovní posádka číslo 12 (Secký, Dostál).

Kompletní výsledkovou listinu si můžete prohlédnout níže.

V populární jízdě zručnosti zvítězil taktéž Vratislav Voral a odnesl si tak pohár automobilového portálu www.motorsvet.cz Druhé a třetí místo v jízdě zručnosti patřilo posádkám číslo 6 a 9.

Posádky taktéž absolvovaly samostatné soutěžní disciplíny, které se uskutečnily v cíli soutěže. V celkovém pořadí zvítězil Marek Stojan neboli posádka číslo 9. Hned za ní se umístila posádka se startovním číslem 3 (Voralová) a bronzový pohár si odnesly soutěžící s číslem 6 (Müller, Olahová).

Vítězům i všem soutěžícím gratulujeme a těšíme se na shledání při 16. ročníku Automobilové orientační soutěže Škoda klubu Havlíčkův Brod.