16. Automobilová orientační soutěž Škoda klubu Havlíčkův Brod startuje 2. června 2018

V sobotu 2. června od 8:00 odstartuje tradiční automobilová orientační soutěž určená široké veřejnosti s názvem Automobilová orientační soutěž Škoda klubu Havlíčkův Brod z. s., o pohár starosty města Havlíčkův Brod.

Soutěž, která je vlastně šipkovanou v běžném automobilovém provozu, láká účastníky svým netradičním pojetím. Každá startovní posádka, tvořená z minimálně dvou osob, obdrží na startu jízdní itinerář. S jeho pomocí se snaží dostat do cíle soutěže.

V průběhu tratě navíc plní nejrůznější vědomostní, odhadové či pozorovací úkoly. Ty rozhodují o konečném umístění v soutěži. Je tak jasné, že v tomto klání nerozhoduje rychlost, nýbrž znalosti, odhad, navigace, zručnost a štěstí.

V cíli budou na všechny soutěžící připraveny další dovednostní úkoly, společné opékání špekáčků a vyhlášení výsledků. Všechny registrované posádky získají hodnotné ceny od sponzorů soutěže.

Automobilovou orientační soutěž odstartujeme již v sobotu 2. června od 8:00, přičemž registrace probíhá minimálně 30 minut před startem. Startovné činí 150 Kč za dospělou osobu. Děti do 15 let jedou zdarma.

Automobilová orientační soutěž Škoda klubu Havlíčkův Brod by nešla uspořádat bez podpory sponzorů a partnerů, města Havlíčkův Brod a dobrovolníků. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *